Кожна модель смартфона, як правило, має кілька конфігурацій, що відрізняються об'ємом вбудованої пам'яті.
За великий обсяг флеш пам'яті зазвичай доводиться серйозно переплачувати. На щастя, більшість смартфонів мають вбудований слоти для карт пам'яті, завдяки яким можна розширити внутрішній простір для збереження користувацьких даних.
Для чого потрібна карта пам'яті?
Шанувальники телефонів Apple, ще перед покупкою повинні визначитися, скільки місця на диску їм знадобиться, оскільки можливості збільшити його не буде. У випадку ж з Android-смартфонами додаткову пам'ять можна додати пізніше і обійдеться це зовсім недорого. Вибрати відповідний варіант накопичувача можна тут https://www.aks.ua/catalog/karta-pamyati/.
Деякі дані, зокрема фільми, фотографії або додатки, можна перенести на такий додатковий носій, коли внутрішня пам'ять уже переповнена. Це дуже корисний аксесуар, що дозволяє розширити можливості смартфона Android.
Крім того, користувач може легко передавати дані за допомогою карт пам'яті. Для цього достатньо вийняти її з корпусу телефона і вставити, наприклад, у картрідер комп'ютера.
Який тип карти використовується в телефоні?
У минулому стільникові телефони підтримували безліч різних форматів карт пам'яті, так само, як і фотоапарати. На щастя, ці темні часи позаду. Сьогодні смартфони підтримують карти microSD. Це трохи полегшує життя споживачам.
Якою має бути ємність карти пам'яті?
Це дуже індивідуальне питання, тому що за кожен гігабайт пам'яті доведеться доплатити. Таким чином, ви маєте обрати оптимальний варіант, який і коштує недорого, і вміщує всю важливу інформацію. Це важливо, бо телефони мають лише один слот для карти і краще розраховувати об'єм пам'яті заздалегідь.
Також слід звернути увагу, на максимальний розмір карти пам'яті, яку підтримує телефон. Наприклад, бюджетні та старі моделі смартфонів можуть не підтримувати носій понад 32 ГБ, в той час як найдорожчі та найпросунутіші смартфони легко впораються з картою ємністю 1-2 ТБ.
Швидкість читання і запису теж важлива
Що стосується швидкості карти пам'яті, то тут діє просте правило: що швидше, то краще.
Що вищий цей параметр, то менше часу знадобиться для запису і читання даних. Контент у додатках може завантажуватися швидше тощо. Однак, чим більша швидкість, тим більше грошей доведеться за це заплатити. Карти пам'яті мають свої власні класи, які й визначають швидкість перезапису. Як правило, що вищий клас карти пам'яті, то вища швидкість досягається носієм.