техніка / Імідж*

Як користуватися павербанком: 6 корисних порад

22.12.2022 17:29 -

Якісний та потужний повербанк — це незамінна річ для кожного українця у 2022 році. Особливо зараз, коли регулярні обстріли інфраструктури залишають людей без світла на довгий період часу.

Щоб завжди бути в курсі новин та мати змогу зв’язатися з рідними, важливо вчасно підзаряджати смартфони та планшети. Портативні акумулятори швидко впораються з такою задачею. Обирайте девайси від відомих виробників: Хiaomi, Samsung, Huawei, Baseus. Це дозволить уникнути підробок та бракованих товарів.

Щоб їх використання було зручним, а термін служби — довгим, варто дослухатися кількох важливих порад.

Як користуватися повербанком, щоб він прослужив якомога довше

Важливо: після покупки краще одразу зарядити пристрій до 100%. І не знімайте його з зарядки ще деякий час після того, як він показує повний заряд. Дайте можливість девайсу додатково «крапельно» зарядитися: це ситуація, за якої індикатори покажуть 100%, а зарядка все ще триває дуже слабким струмом. Під’єднуйте девайси до портативного зарядного пристрою лише за допомоги оригінальних кабелів. Використання неякісних аксесуарів може призвести до того, що зовнішній акумулятор передчасного вийде з ладу. Зазвичай, повербанк одразу ж розпочинає процес зарядки. Якщо цього не відбулося, варто ввімкнути/вимкнути його кілька разів. Мають засвітитися діоди-індикатори, що буде свідчити про початок підзарядки. У перші кілька використань варто повністю розрядити й зарядити портативний акумулятор. Це допоможе вийти на максимально ефективну ємність пристрою. Надалі хімічні процеси всередині девайсу стабілізуються під впливом регулярного використання. У подальшому важливо, навпаки, не допускати повного розрядження акумулятора. Це може суттєво скоротити термін його служби. Мінімально допустимий залишок заряду — 10-20%. Якщо ви регулярно не користуєтеся портативним акумулятором, тоді варто залишати його на зберігання з рівнем заряду 50%.

Що не можна робити з повербанком

Правила поводження з пристроєм прості, але важливо їх дотримуватися. Зберігайте девайс якомога далі від домашніх улюбленців та дітей. Не залишайте пристрій біля гарячих предметів або під прямими сонячними променями. Не варто зберігати пристрій у занадто холодному приміщенні, це значно знижує ємність батареї. Щоб повербанк не перегрівався, потрібне свіже повітря. Не кладіть гаджет, підключений до підзарядного пристрою, у кишеню чи сумку. Коли всі девайси підзарядилися, варто від’єднати повербаннк від мережі. Перед використанням будь-якого повербанку слід уважно ознайомитися з інструкцією до нього. Також не зайвим буде почитати відгуки, щоб бути в курсі дрібних деталей використання. Це економить користувачам час, нерви й сили, а також вбереже підзарядник від передчасного виходу з ладу. Дотримуючись простих і зрозумілих правил, ви збережете високу ефективність та справність пристрою.