мобільний трафік

Фейсбуком найбільше користуються на Чернігівщині, - Vodafone

10.06.2021 10:09 - SVOBODA.FM

Соціальні мережі займають одне з ключових місць в життєдіяльності сучасної людини. Відштовхуючись від цього, компанія Vodafone розробила рейтинг щодо стану використання месенджерів та соціальних медіа серед населення України.

Для більшого розуміння, кожна компанія отримала свій колір, зокрема:

Фіалетовий – у випадку, якщо в регіоні використовують Viber. Зелений – WhatsApp. Блакитний – Telegram. Червоний – Instagram. Синій – Facebook. Червоний – YouTube. Чорний – TikTok. Рожевий – Likee. Жовтий – Snapchat.

Треба зауважити, що за останній рік середній об’єм трафіку зменшився, але спеціалісти розповідають, що це здебільшого пов’язано з тим, що користувачі створюють акаунти в декількох соціальних мережах.

Потрібно зауважити, що Facebook найбільше користуються в Чернігівській області. Одна людина, у середньому, використовує 1037 МБ. Telegram найбільше використовують у Хмельницькій області, в той час коли Житомирська область є лідером серед трафіку в YouTube.

Лідерами за користуванням іншими популярними соціальними мережами є:

Одеська – Viber. Херсонська – Whatsapp. Рівненська – Snapchat.

Крім цього, в матеріалі компанії відображені не лише регіони, але й окремі населені пункти, де найбільше користуються певними соціальними мережами.

Наприклад, Viber найбільш популярний серед громади Чугинки, що в Луганській області. Там, в середньому, одна людина використовує 1163 МБ трафіку. Найбільше прихильників Telegram в Радісному Саду Миколаївської області, де цей показник перевищує 5250 МБ.

Цілком очікувано, що найбільший обсяг трафіку припадає на Instagram (Дроздинь, Рівненська область) – 12028 МБ; YouTube (Щигліївка, Житомирської області) – 13236 МБ, TikTok (Зубринка, Житомирської області) – 5608 МБ.