Екс-президента України, народного депутата Петра Порошенка терміново викликали до Державного бюро розслідувань на допит як свідка.
Віповідна повістка про виклик розміщена на сайті ДБР.
"Державним бюро розслідувань у встановленому законом порядку доведено до громадянина Порошенка П.О. необхідність явки до ДБР для проведення допиту у якості свідка в одному із низки кримінальних проваджень... Вас викликано до Державного бюро розслідувань для допиту у якості свідка... у кримінальному провадженні № 42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників", - йдеться у тексті повістки.
Допит відбудеться об 11:00 у вівторок, 26 травня.Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.