законопроект

Зеленський підписав закон про банки

22.05.2020 09:05 - SVOBODA.FM

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності», який Верховна Рада прийняла 13 травня 2020 року.

 Про це повідомила прес-служба президента.

Відзначається, що документ, підписаний главою держави, передбачає комплекс рішень, спрямованих на зміни у діяльності банків, зокрема шляхом зміцнення корпоративного управління.

Також законом регулюються особливості судового провадження у справах про виведення банків з ринку.

Як повідомляв УНІАН, 30 березня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності (№2571-д). Деякі депутати і експерти називали законопроект неконституційним і таким, що суперечить багатьом чинним законам.

У законопроект до другого читання було подано 16 тисяч 586 поправок.

30 квітня Верховна Рада прийняла рішення про застосування особливої ​​процедури розгляду законопроектів у другому читанні, передбаченої статтею 119-1 Закону "Про Регламент Верховної Ради", при розгляді в другому читанні проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності.

13 травня Верховна Рада прийняла закон про банківське регулювання.

Деякі депутати заявили про те, що будуть оскаржувати прийняття закону в Конституційному суді.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.