Легальні наркотики

За продаж алкоголю неповнолітнім анульовано 30 ліцензій

7.11.2018 18:05 - SVOBODA.FM

Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області протягом січня-жовтня 2018-го проведено 117 перевірок суб'єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними і тютюновими виробами та пальним.

За результатами перевірок виявлено 116 порушень.

В результаті ГУ ДФС у Чернігівській області прийнято рішень про застосування штрафних фінансових санкцій на суму понад 1,4 млрд грн, з яких 1,1 млн грн вже надійшло до бюджету.

Здебільшого платники порушують роздрібну торгівлю алкогольними виробами продають їх за цінами нижчими, за встановлені мінімальні роздрібні ціни на такі напої. З початку року встановлено 77 таких порушень. Нагадаємо, штрафна фінансова санкція за дане порушення від 10 тис грн).

Крім того, в поточному році  перевірками встановлено інші порушення, а саме:

10 - роздрібна торгівля алкогольними виробами без наявності ліцензії; 8 - торгівля алкогольними виробами на розлив для споживання на місці СГ, що не мають статусу громадського харчування; 6 - зберігання алкогольних напоїв у місцях зберігання не внесених до ЄДР; 4 - торгівля алкогольними виробами маркованими підробленими марками акцизного податку; по 3 порушення - торгівля тютюновими виробами маркованими підробленими марками акцизного податку та реалізація пального без реєстрації платником акцизного податку; по 1 порушенню - торгівля тютюновими виробами за цінами вищими за встановлені максимальні, зберігання тютюнових виробів у місцях зберігання не внесених до ЄДР, роздрібна торгівля тютюновими виробами без наявності ліцензії, роздрібна торгівля алкогольними виробами через РРО не зазначений в ліцензії та подання «Звiту про обсяги виробництва та реалiзацiї спирту (1РС)»  з недостовірними відомостями до органу виконавчої влади.

Фахівцями ГУ ДФС у Чернігівській області з початку року анульовано 30 ліцензій, на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Підставою були порушення ст. 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних та тютюнових виробів №481/95-ВР", тобто продаж особі, яка не досягла 18 років.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській обл.