Політика

Обрані від Самопомочі депутати не хочуть працювати?

7.11.2018 10:39 - Марія МАЛЬВА

Стало відомо, що сьогоднішнє засідання Чернігівської міської виборчої комісії скликається за ініціативи партії Самопоміч.

Кілька тижнів тому партія розпочала процедуру відкликання депутата міської ради. Причиною може бути і те, що на його місце хочуть завести «потрібну» людину.

Як відомо, у 2015 році фракція Самопомочі у міській раді налічувала 5 депутатів - Віктор Іванченко, Андрій Заїка, Вадим Соколюк, Олександр Тимошенко, Володимир Зуб. Втім по факту із першого складу фракції працюють тільки 2.

Володимир Зуб живе і працює у Львові, тож навідується у Чернігів раз на кілька місяців. Вадим Соколюк надав перевагу роботі на телебаченні і склав мандат. А тепер партія оголосила, що відкликає іншого депутата – Андрія Заїку.

Член міської ТВК Сергій Соломаха стверджує, що наступні після Андрія Заїки у рейтинговому списку депутатів пишуть заяви і відмовляються від мандатів.

Як стало відомо Свобода.ФМ із власних джерел, вже написали заяви про відмову від мандатів наступні у списку кандидатів у депутати: Дмитро Койдан, Максим Цирулін і Тетяна Бойко. Партія схоже, націлена на те, щоб депутатом стала Олеся Тимошик.

Тож наразі складається ситуація, що представники Самопомочі, за яких голосували чернігівці, не хочуть працювати. Або ж партія маніпулює списком і «проштовхує» до міської ради тих, хто набрав менше голосів виборців.

У чому причина? Підготовка до президентських виборів (голова Самопомочі Андрій Садовий оголосив, що йде у президенти) чи з’ясування стосунків між групами партійного впливу?

Триматимем вас в курсі подій.