Транспорт

Транспортні картки: зручніше та дешевше. А ще краще - проїзний

11.06.2019 13:42 - Марія МАЛЬВА

У тролейбусах та автобусах ЧТУ працює система сплати за проїзд з допомогою транспортних карток. Це не тільки зручно, але і дешевше: при оплаті карткою вартість проїзду у тролейбусі становить 3,95 грн, без картки 5 грн.

Наразі такою системою оплати користується 47% пасажирів. Втім для якіснішого моніторингу пасажиропотоку, а згодом і вдосконалення маршрутів, краще аби таких пасажирів було вдвічі більше.

Ще вигідніше купувати місячний проїзний. Громадянський зараз коштує 220 грн, студентський – 110 грн, а учнівський – 55 грн. Такі проїзні в Чернігові зараз також у вигляді електронної картки. 

Додатково чернігівці можуть сплатити за проїзд у комунальному громадському транспорті оплатою через безконтактну банківську картку або смартфон. Це теж зручно.

До слова, Європейський інвестиційний банк схвалив проект розвитку міського пасажирського транспорту у Чернігові. Ним передбачено кредит на придбання сучасних тролейбусів загальною вартістю 6 млн євро. За ці кошти буде закуплено 35 нових низькопідлогових тролейбусів із відповідним рівнем комфорту.