КАДРИ / Подейкують люде...

В Чернігові гадають, хто займе «трон» голови ОДА

10.06.2019 13:30 - За інф. «Вісник Ч»

Після того, як Зеленський офіційно став президентом, Олександр Мисник, глава облдержадміністрації, як і багато його колег по всій Україні, написав заяву.

Доки не призначать нового очільника, пан Мисник – на місці.

Проте хто ж таки сяде у губернаторське крісло після нього? Питання наразі дуже актуальне.

Досліджувала його Марина Забіян і виклала підсумки у тижневику «Вісник Ч» №23 (1725) від 6 червня 2019-го.

Думки експертів з цього приводу розділилися.

Серед найімовірніших кандидатів називають Сергія Аверченка. Колишній народний депутат, «ударівець», був на Майдані. І навіть очолював Державне управління справами. Щоправда, трохи більше місяця. Нині живе у Чернігові. А родом він із Клюсів Сновського району.

Також називають Оксану Тунік-Фриз. Оксана Володимирівна була заступником чернігівського міського голови з гуманітарних питань, з «УКРОПу».

Інші переконують: Чернігівщину очолить підприємець Павло Халимон. Нібито він відповідав за виборчу кампанію Зеленського в області. Тож кому, як не йому, «у Зеленського» дадуть «грамоту на княжіння»?

Але більшість все ж упевнені, що, принаймні до осені, губернатором залишатиметься Олександр Мисник. Мовляв, він усіх влаштовує: і колишніх, і нинішніх.

Нагадаємо: 5 червня Кабінет міністрів схвалив проекти розпоряджень президента про звільнення 13 голів обласних державних адміністрацій. Серед них і голова Чернігівської ОДА.