Успішна диверсія

Арсенал поблизу Ічні продовжує горіти. Гасять «танки» та авіація

10.10.2018 16:53 - SVOBODA.FM

Станом на 16 годину 10 жовтня на території військового складу Міноборони в Ічнянському районі продовжується гасіння пожежі і детонація боєприпасів.

Загиблих та травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

Про це повідомляє Управління ДСНС України в Чернігівській області.

До гасіння залучено 2 інженерні машини розгородження, 4 пожежних танки Збройних сил України та 2 літаки АН-32П ДСНС. Для заправки водою пожежних танків залучено 12 автоцистерн ДСНС.

Станом на 16 годину 10 жовтня авіація ДСНС провела повітряну розвідку технічної території арсеналу та здійснила 15 скидів води – загалом 120 тонн.

Для проведення робіт на місці події зосереджено 21 піротехнічний розрахунок ДСНС загальною чисельністю 110 чол. особового складу та 40 од. техніки, які розпочали роботи по розмінуванню 4 населених пунктів, а саме: м. Ічня, с. Августівка, смт Дружба, с. Гмирянка.

Піротехнічними підрозділами забезпечено реагування на 54 випадки виявлення вибухонебезпечних предметів місцевим населенням (432 вибухонебезпечні предмети).

Всього до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в районі надзвичайної ситуації залучено понад 1 тис. осіб та 216 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 260 осіб та 75 од. техніки, 2 літаки Ан-32П.

На місці події працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та мобільна оперативна група ДСНС.