Вирок

Апеляційний суд дав реальний строк за крадені документи

13.02.2018 11:45 - SVOBODA.FM

Колегія суддів апеляційного суду Чернігівської області 6 лютого 2018 року за скаргою прокурора скасувала в частині призначеного покарання вирок Прилуцького міськрайонного суду.

Прилуцький суд звільнив місцевого жителя від покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з випробуванням. Це за вчинення крадіжки та викрадення документів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

У судовому засіданні підтверджено причетність обвинуваченого до крадіжок офіційних документів та майна жительки Прилуцького району, вчинених з попереднім проникненням до її житла та господарського приміщення, які винний вчинив в травні 2017 року.

Прокурор у суді звернув увагу, що суд першої інстанції при ухваленні вироку не врахував, що обвинувачений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, в тому числі за вчинення майнових злочинів.

Він відбував покарання у місцях позбавлення волі, проте на шлях виправлення не став і знову вчинив умисні злочини, один з яких є тяжким.

Апеляційний суд підтвердив правомірність правової позиції обвинувача про необхідність призначення покарання, яке слід відбувати реально, та засудив обвинуваченого до 3 років позбавлення волі.

Вирок набув законної сили.