Розклад руху автобусного маршруту № 39 «вул. Радченка» – «Олександрівка».
Його обслуговує автобусами ПАЗ комунальне пудприємство «Чернгівське тролейбусне управління».
Час відправлення:
з вул. Радченка
години
хвилини
05 :
06 :
32
47
07 :
02
17
32
47
08 :
02
17
32
47
09 :
02
17
32
47
10 :
02
32
47
11 :
14
51
12 :
10
29
47
13 :
06
25
44
14 :
02
21
40
15 :
02
17
36
55
16 :
17
47
17 :
02
17
32
47
18 :
02
17
32
19 :
02
17
38
20 :
49
21 :
22 :
00
23 :
11
з Олександрівки
години
хвилини
05 :
56
06 :
11
26
41
56
07 :
11
26
41
56
08 :
11
26
41
56
09 :
11
26
38
56
10 :
11
23
38
39
11 :
08
16
23
53
12 :
30
49
13 :
08
26
45
14 :
04
23
41
15 :
00
19
41
53
16 :
11
12
31
56
17 :
26
41
56
18 :
08
26
41
53
19 :
03
11
41
56
20 :
13
21 :
24
22 :
35
23 :
43
56 — у депо / на обід до Лікарні № 2