Імідж*

У дитячий садок Віктор Бистров привіз солодке свято

26.12.2016 18:04 -

Дбати про людей – священний обов’язок влади. Дбати потрібно щоденно, а особливо людям приємно відчувати турботу в свята. І найголовніше, щоб все це відбувалося не «для галочки», а щиро – від душі.

Депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш Край» Віктор Бистров постійно піклується про своїх виборців, і напередодні Нового року завітав до дитячого садка № 4.

Він приїхав туди не з ппорожніми руками, а привіз солодкі новорічні подарунки.

-Для цього дитячого садочка і для інших також я як депутат міської ради намагаюся багато чого робити. Своїм округом я зобов’язаний займатися. Люди мені довірили, вони мене обрали. Я не можу розчарувати громаду. Тому й стараюся працювати так, щоб люди розуміли, що вони справді комусь потрібні, що про них дбають і піклуються, – зазначає Віктор Бистров.

Існує золоте правило – проблеми вирішуються тоді, коли ними займаються щиросердно. Саме так характеризує Віктора Бистрова колектив дитячого садка № 4.

- Віктор Едуардович Бистров – це така людина, яка ніколи нас не кидала в біді. Зазвичай, добрі справи закінчуються після виборів, але це не про пана Бистрова. Він завжди опікувався нашим закладом. От і зараз допоміг нам із придбанням тюлі на вікна. Постільну білизну купив. Будуть придбані меблі в кабінет психолога. На басейн також допоміг. Це саме той випадок, коли не словом, а ділом, – зауважила завідуюча ДНЗ № 4 Олена Луговська.

-Я хотіла б подякувати Віктору Едуардовичу. Я опікун дитини-інваліда, і він мені вже два роки поспіль надає матеріальну допомогу, – дякує вихователь ДНЗ № 4 Леся Дайнеко.

Для багатьох працівників цього дошкільного начального закладу Віктор Бистров уже став справжнім другом. Комусь допомагає подолати хворобу, комусь пораду цінну дасть, комусь – фінансово допоможе у скрутну хвилину. Чудовий приклад для наслідування, чи не так?