"Шкандаль"?

Чи «Фронт Змін» проковтнув УНП у Мені?

10.04.2012 10:50 - Високий Вал

Члени менської організації УНП прийняли рішення на зборах 8 квітня про вступ до партії «Фронт Змін». Активісти на чолі з Валерієм Магулою вважають цей крок необхідним для подальшої ефективної діяльності опозиційних сил регіону.

Про це «Високому Валу» повідомила прес-служба чернігівської обласної організації партії «Фронт Змін».

Голова міської організації УНП Валерій Магула закликав однопартійців приєднатися до команди "Фронту Змін" та спільно захищати інтереси народу. Переважна більшість присутніх підтримали цю ініціативу та написали заяву на вступ до "Фронту Змін".

В той же час, в обласному осередку УНП стверджують, що у "Фронті Змін" говорять неправду.

Інформація обласної організації партії «Фронт змін» під гучним заголовком «Члени Менської організації УНП приєдналися до «Фронту Змін» про написання переважною більшістю «заяв на вступ до Фронту Змін» не відповідає дійсності, повідомив "Високому Валу" представник обласного осередку УНП Сергій Соломаха.

Він зазначив, що голова обласної організації «Фронту змін» Оолександр Нерета звернувся з проханням провести збори їхньої організації в приміщенні Менської районної організації Української народної партії.

Таку можливість їм надали. На зборах, які відбулися 8 квітня ц.р., після обговорення політичної ситуації, член УНП Валерій Магула заявив про свій вихід з УНП та входження до «Фронту змін» і закликав всіх зробити так само. Проте його підтримав лише 1 чоловік.

Отож ніякого масового переходу до «Фронту змін» не відбулося. Це підтвердив голова Менської районної організації УНП, депутат районної ради Василь Леоненко.

Що стосується Валерія Магули, то «Фронт змін» далеко не перша, і мабуть, не остання партія, куди він вступає.

Шкода, що діяльність керівників обласної організації «Фронту змін» спрямовується не на консолідацію, а на нищення національно-демократичних сил області – стверджує представник обласного осередку УНП Сергій Соломаха.